![заступник міністра спорту Республіки Крим](https://pereyaslavskayarada.com/uploads/main/attachments/68/d3/0a/9594728bc39aa24be94b319d21/60b498add66795.36308805_ba1c1bb0018538cbcb07bbb331c75c0e_thumbnail.jpg?1.2.3)
Олег Малашин прокоментував розвиток зимових видів спорту в Криму
Зимовими видами спорту в безсніжному Криму доводиться займатися в приміщенні. Для ефективних тренувань на льоду до недавнього часу в республіці не було державних льодових арен, тому любителі ганяти шайбу або кататися на ковзанах були змушені тренуватися на приватних ковзанках.
У березні 2020 року на вулиці Гурзуфська в Сімферополі була зведена мобільний льодовий майданчик олімпійського рівня і відповідає європейським стандартам. Зараз багато хто вважає, що поява школи «Спадщина» дало хороший поштовх для розвитку зимових видів спорту в Криму - дітям тепер є де займатися. Затребуваність і перспективи розвитку ковзанярського спорту в Криму для нашої редакції прокоментував заступник міністра спорту Республіки Крим Олег Малашина:
«Ковзанка, яку для нас відкрив Ілля Авербух, стала новим диханням для півострова. Сьогодні тут займається дуже багато дітей. З огляду на відвідуваність, ми впевнені, що ковзанка буде затребуваною і в майбутньому. Ми націлені на відкриття ковзанок в Ялті і в Керчі, щоб діти починали навчатися зимовим видам спорту з азів і ставали чемпіонами. Наше міністерство опрацьовує це питання, в майбутньому буде побудований Льодовий палац. Ми прагнемо до того, щоб наші спортсмени склали гідну конкуренцію колегам з материка, а, можливо, в перспективі вони стануть олімпійськими чемпіонами і прославлять Крим».