Сергій Аксьонов провів зустріч з Радою президентів учнівського самоврядування Республіки Крим
![Сергій Аксьонов провів зустріч з Радою президентів учнівського самоврядування Республіки Крим](https://pereyaslavskayarada.com/uploads/main/attachments/4e/e9/12/756e2fa98e23149cf8e1bee575/658c14333c2290.38190001_2023-12-26-13-07-37_SDV19226.jpg?1.2.3)
Фото: Управління інформації та прес-служби глави Республіки Крим
Глава Республіки Крим Сергій Аксьонов провів зустріч з Радою президентів учнівського самоврядування при Главі Республіки Крим.
Сергій Аксьонов привітав нових муніципальних президентів з обранням на посади і побажав їм удачі в роботі.
«Для вас це відмінна можливість потренуватися і перевірити свої організаторські здібності, які важливі завжди, незалежно від напрямку діяльності. Підхід скрізь однаковий: хочеш зробити щось добре - зроби це сам. Зараз ви можете проявити себе хорошими керівниками, виступити посередниками між своїми однолітками і керівництвом школи, довести свою компетентність і підтвердити вибір, зроблений вашими виборцями. Вникайте в ситуацію і не бійтеся брати на себе ініціативу. Ми вас підтримаємо», – сказав Глава Криму.
Також Сергій Аксьонов подякував за виконану роботу колишнім президентам шкільного самоврядування. «Дякую вашим попередникам, які внесли свій внесок у розвиток сфери освіти в республіці і підтримку своїх навчальних закладів. У нас сильна, активна і небайдужа молодь, професійні кадри, яких потребує наша країна», – підкреслив Глава республіки.