У Криму лідери національних громадських об'єднань виступили проти міжнаціональної ворожнечі
![У Криму лідери національних громадських об'єднань виступили проти міжнаціональної ворожнечі](https://pereyaslavskayarada.com/uploads/main/attachments/59/6a/62/0aab59381e1f972c6908d3c3d0/656046d214b198.70006568_photo_2023-11-24_09-45-23.jpg?1.2.3)
Фото: прес-служба Держкомнац РК
За ініціативою Державного комітету у справах міжнаціональних відносин Республіки Крим відбулася нарада з актуальних питань державної національної політики, профілактики екстремізму на національному ґрунті.
Керівники національно-культурних автономій та діаспор, представники правоохоронних органів обговорили питання щодо стану міжнаціональних відносин та профілактики правопорушень на національному ґрунті на території Республіки Крим. Учасники наради прийняли звернення національно-культурних автономій, громадських організацій про неприпустимість розпалювання міжнаціональних конфліктів. Наводимо текст звернення :
Крим — багатонаціональна республіка, тут проживає чимало представників різних національностей і віросповідань. Незважаючи на таке різноманіття, наш півострів може пишатися єдністю та згуртованістю.
Кожен з етносів, які проживають в республіці, з повагою ставиться до культури, традицій і звичаїв один одного і вважає неприпустимим відродження нацистської ідеології, а також будь-яких форм дискримінації.
У російському Криму забезпечуються права і свободи всіх її громадян незалежно від расової, етнічної, релігійної або мовної приналежності, збереження і розвиток культурного і мовного різноманіття закріплено на конституційному і законодавчому рівнях. Це фундамент розвитку і процвітання нашої багатонаціональної республіки.
Поруч з цим з початку проведення спеціальної військової операції почастішали брехливі інформаційні вкидання. Одним з таких проявів є діяльність українського ЦИПСО (Центр інформаційно-психологічних операцій), що спрямована на розпалювання конфліктів на національному ґрунті.
Сьогодні, ми керівники і члени національно-культурних об'єднань, представники релігійних організацій звертаємося до кримчан і закликаємо довіряти тільки офіційним джерелам інформації, не піддаватися провокаційним неправдивим закликам і заявам і не брати участь у деструктивних і незаконних заходах і акціях, які можуть спровокувати міжнаціональну ворожнечу і дестабілізацію в суспільстві.
Ми, керівники і члени національно-культурних об'єднань незалежно від національності і віросповідань віримо і довіряємо нашому Президенту Володимиру Володимировичу Путіну і главі Республіки Крим Сергію Валерійовичу Аксьонову і закликаємо всіх кримчан згуртуватися навколо наших лідерів.