Відбулося засідання Ради Громадської палати Республіки Крим
![Відбулося засідання Ради Громадської палати Республіки Крим](https://pereyaslavskayarada.com/uploads/main/attachments/e4/1c/a9/097b60bdb7c752d6d8867781a8/651ec1cb594979.59728150_photo_2023-10-05_15-38-40.jpg?1.2.3)
Фото: прес-служба ГП РК
Сьогодні, 5 жовтня, під керівництвом Голови Громадської палати Республіки Крим Олександра Форманчука відбулося засідання Ради Громадської палати Республіки Крим.
Учасники засідання розглянули низку важливих для громадянського суспільства питань, серед яких одне з найважливіших – «Про захист прав жителів Республіки Крим у справі про визнання права на компенсацію шкоди, заподіяної в результаті водної блокади, організованої владою України». Громадська палата Криму почала підготовку позову до України, в якому має намір просити суд визнати право кримчан на отримання компенсації за шкоду від водної блокади.
Фото: прес-служба ГП РК
Нагадаємо, що раніше арбітражний суд Криму почав розгляд по суті першого позову про збитки бюджету Республіки від водної блокади, влаштованої Україною в 2014 році. Справа розглядається в закритому режимі. Сума первинних претензій до Києва – понад 152 мільярди рублів. При цьому підрахунок завданих збитків триває.
Крім обговорення робочих питань, Громадська палата Республіки Крим в якості вищої своєї нагороди нагородила депутата Держради Криму, голову РНКА «Українська громада Криму» Анастасію Гридчину почесним знаком «За громадянське служіння».
Нещодавно вона склала обов'язки члена ГП РК.
Фото: прес-служба ГП РК