Відбулася зустріч з керівником прес-служби Кримської митрополії й Сімферопольскої та кримської єпархії
![Відбулася зустріч з керівником прес-служби Кримської митрополії й Сімферопольскої та кримської єпархії](https://pereyaslavskayarada.com/uploads/main/attachments/82/85/be/cb29953a330876e9a606ac81d4/64f9dcc3b1a2b2.78545335_photo_2023-09-07_15-47-13.jpg?1.2.3)
Фото: ІА «Крим сьогодні»
Голова РНКА «Українська громада Криму» Анастасія Гридчина в рамках підготовки проведення молодіжного міжнаціонального патріотичного форуму «Росія – це ми» з керівником прес-служби Кримської митрополії і Сімферопольської та Кримської єпархії – протоієреєм Володимиром Кашлюком.
Так, в рамках зустрічі вони обговорили участь керівника прес-служби Кримської митрополії і Сімферопольської і Кримської єпархії – протоієрея Володимира Кашлюка в Молодіжному міжнаціональному патріотичному форумі «Росія — це ми», а також обговорили тему виступу.
Крім цього, вони намітили ряд ініціатив, які будуть реалізовуватися за підтримки інформаційних видань ІА «Крим сьогодні», а саме газети українською мовою «Кримський вісник» і сайту Інтернет-порталу «Переяславська рада 2.0».