Відбулася робоча зустріч з представників Громадської палати Криму та Московського Будинку співвітчизника
![Відбулася робоча зустріч з представників Громадської палати Криму та Московського Будинку співвітчизника](https://pereyaslavskayarada.com/uploads/main/attachments/47/93/bf/c98253b5452fe8c1baf48e8032/64cd006120fc75.90418651_c29f1dcc-a018-4c4f-ad54-f13b674203ab.jpg?1.2.3)
Сьогодні, 4 серпня, голова Комісії з питань міжнаціональних, міжконфесійних відносин та народної дипломатії Громадської палати Республіки Крим Анастасія Гридчина та голова Комісії з питань захисту історичної правди, культури та патріотичного виховання Громадської палати Республіки Крим Роман Чегринець взяли участь у робочій зустрічі із заступником директора Московського будинку співвітчизника Олегом Клімовим.
В рамках зустрічі колеги обговорили діяльність Департаменту зовнішньоекономічних і міжнародних зв'язків міста Москви щодо здійснення державної політики Російської Федерації щодо співвітчизників за кордоном, що проводиться Москвою. Також колеги обмінялися досвідом роботи зі співвітчизниками за кордоном в області культурно-гуманітарного та ділового співробітництва.
У бесіді також обговорювалися питання підтримки російської мови, культури і освіти за кордоном, збереження історичної пам'яті та культурно-духовної спадщини. Також йшлося про майбутній III Міжнародний форум співвітчизників у м. Махачкала. За підсумком робочої зустрічі сторони домовилися про подальшу взаємодію та співпрацю.