Кримські громадські діячі в Якутії налагоджують міжрегіональні зв'язки
![Кримські громадські діячі в Якутії налагоджують міжрегіональні зв'язки](https://pereyaslavskayarada.com/uploads/main/attachments/9c/6e/bb/a8ac5389aed2beda98d31e91af/64c7a1087d09a5.98550660_photo_2023-07-31_13-37-52.jpg?1.2.3)
Фото: ІА «Крим Сьогодні»
Сьогодні, 31 липня, відбулася зустріч Голови Комісії з питань міжнаціональних, міжконфесійних відносин та народної дипломатії Громадської палати Республіки Крим Анастасії Гридчиної з представниками Громадської палатою Республіки Саха (Якутія). Також Громадську палату Республіки Крим представляв член Комісії з питань міжнаціональних, міжконфесійних відносин і народної дипломатії Іван Абажер.
Фото: ІА «Крим Сьогодні»
В рамках зустрічі, спільно з колегами, вони обговорили плани на майбутнє, обмінялися досвідом в області розвитку міжрегіональних зв'язків в Російській Федерації. У зустрічі також взяли участь представники Громадської палати Російської Федерації, Громадської палати Кемеровської області, Хабаровського краю, а також Краснодарського краю.
За підсумком заходу було підписано про співпрацю. В рамках цієї співпраці планується проведення спільних громадських та науково-практичних заходів.
«Незважаючи на те, що, між нами, тисячі кілометрів, наші регіони пов'язує міцна дружба. Якутія-один з найбільших і найважливіших регіонів країни, який природа щедро обдарувала красотами і надрами, але головне багатство республіки – це її жителі», – зауважила в соцмережах Анастасія Гридчина.