У Сімферополі вшанували пам'ять жертв депортації
![У Сімферополі вшанували пам'ять жертв депортації](https://pereyaslavskayarada.com/uploads/main/attachments/2d/d6/f9/63d9acac8cff87b962bdce534c/6465d5b9d62bf2.18356237_photo_2023-05-18_10-14-22.jpg?1.2.3)
Фото: ІА "Крим Сьогодні"
Під час жалобних заходів, присвячених пам'яті жертв депортації, 18 травня відбулося покладання квітів до меморіалу «Відродження» в Кримському інженерно-педагогічному університеті в Сімферополі.
Фото: ІА "Крим Сьогодні"
У заході взяли участь заступник Голови Державної Ради Республіки Крим Юхим Фікс, голова Державного комітету у справах міжнаціональних відносин Республіки Крим Айдер Тіппа, депутат Державної Ради Республіки Крим Іван Шонус, ректор Кримський інженерно-педагогічний університет Чингіз Якубов, заступник голови Адміністрації міста Сімферополя Єлизавета Глущенко, голова Комісії з питань міжнаціональних, міжконфесійних відносин та народної дипломатії Громадської палати Республіки Крим Анастасія Гридчина, голова Комісії з питань освіти і науки Громадської палати Республіки Крим Анжеліка Лучинкіна та духовні лідери мусульман Криму.
Фото: ІА "Крим Сьогодні"
Щорічно 18 травня в Республіці Крим відзначається День пам'яті жертв депортації народів Криму. Ця пам'ятна дата була встановлена рішенням Верховної Ради Криму в 1994 році та підтверджена республіканським законом від 3 березня 2015 року, як данина пам'яті і нерозривності доль багатонаціонального народу Криму.