![Голова «Української громада Криму» провела робочу зустріч головою Держкоммолу Криму](https://pereyaslavskayarada.com/uploads/main/attachments/d4/1d/8c/d98f00b204e9800998ecf8427e/64f5c4dd8f3366.48870337_64369ec5200cf7.47757921_photo_2023-04-12_14-57-09_thumbnail.jpg?1.2.3)
Голова «Української громада Криму» провела робочу зустріч головою Держкоммолу Криму
Фото: ІА «Крим Сьогодні»
Сьогодні голова Ради РНКА «Українська громада Криму» Анастасія Гридчина провела робочу зустріч з Головою Державного комітету молодіжної політики Республіки Крим Олексієм Зінченком, в рамках якої вони обговорили підготовку до проведення молодіжного міжнаціонально-патріотичного форуму «Росія – це ми».
Нагадаю, що регіональна національно-культурна автономія «Українська громада Криму» проводить Форум «Росія – це ми» вже втретє в жовтні 2023 року в Криму за підтримки Держкомітету молодіжної політики Республіки Крим.
Учасники зустрічі обговорили програму форуму, приділили істотну увагу формуванню у молоді Кримського регіону готовності до реалізації в діяльності патріотичних переконань, залучення молоді в роботу засобів масової інформації, зокрема, і етнічних, а також багато інших актуальних тем.