![Відбулася зустріч із заступником голови Держкоммолу РК у рамках підготовки форуму «Росія – це ми»](https://pereyaslavskayarada.com/uploads/main/attachments/d4/1d/8c/d98f00b204e9800998ecf8427e/64f5cb50155181.02437358_64abe5e61bd954.25838540_photo_2023-07-07_16-07-41_thumbnail.jpg?1.2.3)
Відбулася зустріч із заступником голови Держкоммолу РК у рамках підготовки форуму «Росія – це ми»
4 сентября 2023
7 липня голова Ради РНКА «Українська громада Криму» Анастасія Гридчина провела робочу зустріч із заступником Голови Державного комітету молодіжної політики Республіки Крим ані Григорян в рамках підготовки проведення молодіжного міжнаціонально-патріотичного форуму «Росія – це ми».
Учасники зустрічі обговорили тематичні напрямки Молодіжного міжнаціонально-патріотичного форуму «Росія – це ми», а також логістичні питання, що стосуються учасників Молодіжного міжнаціонально-патріотичного форуму «Росія – це ми» з нових територій Російської Федерації.