ru
ua ru
Украина возобновила работу пропускного пункта на границе с Крымом
Новости
15 ноября 2019
1 Комментарий

Як повідомляє «Кримінформ», українські прикордонники відновили роботу контрольного пункту в'їзду-виїзду (КПВВ) «Каланчак» (з російської сторони знаходиться пункт пропуску «Армянськ»). Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила прес-служба Азово-Чорноморського регіонального управління Держприкордонслужби України.
«Інформуємо, що контрольний пункт «Каланчак» відновлює пропуск осіб та транспортних засобів 15 листопада з 12.00, а КПВВ «Чонгар» контрольні операції буде здійснювати безпосередньо в реконструйованому пункті також з 15 листопада з 12.00. КПВВ «Чаплинка» ( «Перекоп») продовжує працювати в штатному режимі», - повідомили прикордонники.
Українська сторона припинила пропуск осіб у зв'язку з необхідністю прискорити роботи по реконструкції пункту пропуску «Каланчак» через майбутній приїзду президента Володимира Зеленського. До цього будівництво практично не велося.
Робота контрольного пункту була припинена вранці 7 листопада. Через дії української сторони кримські прикордонники також були змушені призупинити пропуск осіб та транспортних засобів.

Позиция редакции может быть озвучена только главным редактором. Мнение авторов и приглашенных гостей может не совпадать с позицией нашей редакции.
1 Комментарий
Комментарии (1)
Оставить комментарий
Имя
Комментарий
Защитный код
Обновить
софія
15.11.2019

нарешті, дуже дивне рішення було...

Обратная связь
м. Сімферополь